Od wielu lat zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznym i bacznie obserwujemy branżę oraz zapotrzebowanie. W mijającym roku zauważyliśmy, że zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne Lublin znacznie wzrosło co nas bardzo cieszy. Wraz ze wzrostem zainteresowania mamy pewność, że wzrasta wiedza dotycząca korzyści pieniężnych z odnawialnych źródeł, a przede wszystkim pozytywnych skutków dla środowiska.

Stan środowiska w województwie Lubelskim

Zapoznaliśmy się z raportem stanu środowiska w województwie Lubelskim na rok 2020 wydanym przez Departament Monitoringu Środowiska, Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Lublinie. Niestety nie jest on zadowalający. Głównym problemem województwa lubelskiego jest stan powietrza, który najgorzej wypada szczególnie zimą, gdy zauważalny i odczuwalny jest smog. Inwestowanie w odnawialne źródła energii to przyszłość dla naszego regionu, kraju i świata. Samowystarczalność w zakresie zaspokajania potrzeb na energię elektryczną sprawi, że tradycyjne elektrownie węglowe będą mogły zmniejszyć poziom produkcji, a to łączy się bezpośrednio z mniejszą emisją spalin do atmosfery. To tylko część korzyści, które niesie za sobą instalacja fotowolaticzna. Nie możemy przechodzić obojętnie obok problemu zanieczyszczonego powietrza, ponieważ dotyczy on nas wszystkich i łączy się nie tylko z dyskomfortem, ale również wieloma problemami zdrowotnymi dróg oddechowych.

Panele fotowoltaiczne Lublin

Stale rosnące zainteresowanie tym rozwiązaniem łączy się z coraz większą ilością pytań, główne z nich to rekomendowana moc instalacji oraz czas montażu. Zacznijmy więc od początku. W celu zapoznania się ze szczegółami oraz rozwiania wszelkich wątpliwości wystarczy zapoznać się z informacjami dostępnymi na naszej stronie lub skontaktować się z nami telefonicznie pod nr +48 729 889 400 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Nasi konsultanci stale czuwają, by przekazać najważniejsze informacje dotyczące realizacji inwestycji tego typu. Głównym pytaniem jest rekomendowana wielkość instalacji fotowoltaicznej i z tym pytaniem proponujemy udać się do naszego biura obsługi, ponieważ zapotrzebowanie dla każdego domu, gospodarstwa oraz firmy wyliczane jest indywidualnie na podstawie ilości wykorzystanej energii w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

DOM
FIRMA
GOSPODARSTWO
Finansowanie
Wycena