logo grento instalacje fotowoltaiczne

zmniejsz o 90% rachunki za prąd

INFOLINIA +48 600 080 600

Optymalizuj koszty z
fotowoltaiką dla biznesu

Zamów wideo-rozmowę z naszym doradcą energetycznym. Przeanalizujemy i doradzimy jaka instalacja fotowoltaiczna sprawdzi się dla Twojej firmy

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy
Osiągnij niezależność energetyczną

Zapotrzebowanie na energię elektryczną w działalności jest zróżnicowane ze względu na wiele czynników. Bez względu na to, czy reprezentujesz dużą, czy małą firmę możesz zniwelować do minimum koszt związany z energią elektryczną. Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która w pełni się zwraca, a dodatkowo generuje korzyści. Odnawialne źródła energii to również pozytywny wizerunek dla firmy. W obecnej chwili społeczeństwo docenia ekologiczne rozwiązania stosowane przez przedsiębiorców.

Skorzystaj z dofinansowania dla biznesu do własnej instalacji PV, skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły.

instalacja fotowoltaiczna dla firm

instalacja fotowltaiczna

Nadwyżka energii
przekazywana jest do sieci

W słoneczne dni instalacja fotowoltaiczna dla firm jest w stanie wytworzyć dużo więcej energii od faktycznego zapotrzebowania. W takiej sytuacji nadwyżki energii elektrycznej są oddawane do sieci elektroenergetycznej, gdzie czekają na wykorzystanie podczas deficytu energetycznego spowodowanego mniejszym nasłonecznieniem.

panele fotowoltaiczne

Zużycie energii
pozyskanie energii z sieci

W krótsze dni, gdy produkcja energii  spada, można wykorzystać nadwyżkę oddaną wcześniej do sieci elektroenergetycznej. Za oddany 1 kWh energii elektrycznej można pobrać bezpłatnie 0,8 kWh. Elektrownia pobiera 20% energii  w ramach „prowizji” za przechowanie.

Produkcja prądu w Firmie
panele fotowoltaiczne to dobra inwestycja

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy to inwestycja na lata. Pierwszy etap użytkowania to całkowity zwrot kosztów w postaci pomniejszenia rachunków o około 90%. Druga faza to czerpanie korzyści i zadowolenie z niskich kwot rachunków pomimo stale wzrastających cen energii elektrycznej. Wszystkie elementy wykonywanych przez nas instalacji posiadają wieloletnią gwarancję. Nie warto martwić się konserwacja i naprawą, żywotność paneli słonecznych to minimum 25 lat po tym czasie, ich wydajność może nieznacznie maleć. Ta inwestycja opłaca się w 100%.

Z nami uda Ci się stworzyć instalację skrojoną na potrzeby Twojej firmy

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online za pośrednictwem formularza. Chętnie wykonamy kompletne obliczenia dotyczące zapotrzebowania na energię elektryczną dla Twojej firmy. 

Umów się na rozmowę z naszym ekspertem

Wypełniając formularz i klikając "zamów wycenę" akceptujesz politykę prywatności serwisu Grento.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty.

dobierzemy zestaw i zbudujemy
kompletną instalację

Dysponujemy asortymentem
Kilkaunastu renomowanych marek

Korzystamy z asortymentu znanych marek w kraju i za granicą, ponieważ cenimy sobie najwyższą jakość. Podczas realizacji każdej inwestycji naszym celem jest, by instalacja fotowoltaiczna dla firm, działa na pełnych obrotach i bez komplikacji przez wiele długich lat. Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli korzystać z darmowej energii elektrycznej, jednocześnie dbając o środowisko.

panele słoneczne

Profesjonalne
Panele fotowoltaiczne

instalacja fotowoltaiczna dla firm Lublin

Dedykowane
Inwertery do fotowoltaiki

Eksperci od instalacji
4 Doświadczone ekipy

Kilka kroków dzieli Cię od
własnej elektrowni słonecznej

Audyt i analiza

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci najważniejsze informacje i powiemy, czego potrzebujesz.

Podpisanie umowy

Gdy omówimy szczegóły i znajdziemy wspólną drogę do celu, podpiszemy umowę. Na podstawie tego dokumentu zostaną wykonane prace.

kredyt na panele fotowoltaiczne

Akceptacja kredytu

Jeśli potrzebujesz dodatkowego dofinansowania, to ułożymy terminarz tak, abyś mógł załatwić wszystkie formalności przed rozpoczęciem prac.

montaż paneli słonecznych

Montaż instalacji

W zaplanowanym terminie zajmiemy się montażem instalacji. Prace trwają kilka dni, a po ich zakończeniu instalacja jest gotowa do użytku.

prąd z paneli słonecznych

Produkcja prądu

Instalacja działa na pełnych obrotach i przez wiele kolejnych lat będzie produkowała prąd elektryczny. Energię można wykorzystać w każdym celu.