Stale dbamy o to, by nasza oferta zapewniała wszystko, czego potrzebują nawet najbardziej wymagający klienci. Cieszy nas duże zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii oraz coraz częstszy wybór aut zasilanych energią elektryczną. W naszej ofercie już od dłuższego czasu dostępne są ładowarki do samochodów elektrycznych JuiceBox, które stanowią wygodne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ można instalować je w dowolnym miejscu,  np. w domu lub w firmie, a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zapewniają darmowe podróżowanie autem.

Zalety ładowarki do samochodów elektrycznych JuiceBox:
– dedykowana aplikacja, dzięki której można ustalić, np. o jakiej godzinie samochód powinien być naładowany następnego dnia,
– posiada detekcję prądów zwarciowych DC, co pozwala oszczędzić na zabezpieczeniu stacji,
– możliwość instalacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Montaż takiej stacji najczęściej odbywa się w całym pakiecie, w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, a nawet magazynem energii i pompą ciepła. Taki zestaw zapewnia dużą oszczędność, a dobrze dobrana instalacja i duży magazyn energii pozwalają na całkowite zejście z kosztów rachunków za energię elektryczną pobieraną z elektrowni i zapewnić domowi lub firmie samowystarczalność.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy obliczą indywidualne zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie, tel. +48 600 080 600.

DOM
FIRMA
GOSPODARSTWO
Finansowanie
Wycena