Ceny energii elektrycznej, gazu, węgla, drewna stale rosną, co jest spowodowane przez wiele czynników. Obecnie nie tylko ceny prądu stały się szokujące, ale również ogrzewania, w takich chwilach sprawdza się fotowoltaika z pompą ciepła. Takie połączenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w firmie zapewniając duże oszczędności.

Montaż fotowoltaiki z pompą ciepła

Taki zestaw można zamontować jednocześnie w ramach jednej usług lub domontować pompę do istniejącej instalacji fotowltaicznej. Pompy ciepła zasilane są prądem i gwarantują ogrzewanie zimą oraz chłodzenie latem. Decydując się na montaż fotowoltaiki z pompą ciepła, podczas kalkulacji zapotrzebowania na energię elektryczną należy wziąć pod uwagę również pompę. Taki zestaw oprócz oszczędności pieniędzy na rachunkach niesie za sobą inne zalety. W przypadku budowania nowego obiektu zbędne jest tworzenie pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię oraz magazynowanie opału. Stawiając montaż instalacji fotowolaticznej z pompą, można stworzyć dom zerokosztowy, opierający się na odnawialnych źródłach energii. W naszej ofercie są również dodatkowe usługi umożliwiające czerpanie korzyści z energii słonecznej: magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Stwórz swój dom według własnych zasad, korzystaj z odnawialnych źródeł energii i nie martw się stale rosnącymi stawkami za energię elektryczną oraz opał. Postaw na nowoczesne rozwiązania, które również pozytywnie wpływają na środowisko.

DOM
FIRMA
GOSPODARSTWO
Finansowanie
Wycena