Panele słoneczne
Grento Fotowoltaika

Oferujemy rozwiązanie, które jest świetną inwestycją na lata, ponieważ w pełni się zwraca i generuje korzyści. Panele słoneczne mają wiele zalet, podstawową jest wytwarzanie energii elektrycznej z darmowej energii słonecznej. Drugą zaletą, o której warto wspomnieć, jest korzystny wpływ na ekologię. Dzięki korzystaniu z tego rozwiązania przyczyniamy się do niwelowania zanieczyszczenia powietrza.

Ponad 9 lat doświadczenia oraz
kilka tysięcy zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych

Branżą odnawialnych źródeł energii, a dokładniej montażem paneli słonecznych zajmujemy się prawie od dekady. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, które wykorzystujemy w swojej pracy. Wykonaliśmy tysiące instalacji fotowoltaicznych, które świetnie prosperują i zapewniają energię elektryczną właścicielom. Cieszy nas zainteresowanie tematyką odnawialnych źródeł energii i nie tylko dlatego, że lubimy swoją pracę, ale widzimy w tym również korzyści dla środowiska. Zadowolenie naszych klientów oraz aspekty ekologiczne są dla nas priorytetem. Instalacja fotowoltaiczna to również krok do poprawy jakości powietrza w naszym kraju.

Dofinansowania do instalacji
Pomożemy Ci z dotacją do fotowoltaiki

Wiele lat doświadczenia sprawiło, że jesteśmy na bieżąco nie tylko z technologią, ale również możliwościami finansowania inwestycji. W tej chwili jest kilka programów dotyczących dofinansowania odnawialnych źródeł energii. Śledzimy wszystko systematycznie i jesteśmy zapoznani z wymaganiami oraz niezbędną dokumentacją. Służymy pomocą i pomagamy w wypełnieniu dokumentacji. Wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy na wszystkie pytania i poinformujemy o tym, czego potrzeba, by zainwestować w panele słoneczne. Zapraszamy do kontaktu oraz pierwszych ustaleń dotyczących montażu instalacji. Jesteśmy stale do dyspozycji.

Profesjonalnie w branży od lat
Jesteśmy specjalistami od instalacji fotowoltaicznych

Posiadamy doświadczenie oraz materiały, które pozwalają nam na wykonywanie najwyższej jakości instalacji fotowoltaicznych.

zrealizowanych projektów

doświadczone ekipy monterskie

zamontowanych paneli

mw mocy instalacji

dziennej produkcji prąu

farm fotowoltaicznych

DOM
FIRMA
GOSPODARSTWO
Finansowanie
Wycena