Pompa ciepła z fotowoltaiką, to niezależne ogrzewanie

Ciepło produkowane czystą energią.
Postaw na pełną niezależność decydując się na zestaw fotowoltaiki z pompą ciepła.

Pompa ciepła pełni funkcję zarówno ogrzewania zimą, jak i chłodzenia w ciepłe dni. Jej uniwersalne zastosowanie w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zapewnia pełną niezależność dla domu. Zaletą pompy ciepła jest brak konieczności budowania komina, co przekłada się na koszty inwestycji.

pompa ciepła lublin

CIEPŁA WODA
Ogrzewanie z grzejników
Ogrzewanie podłogowe

Jak to działa?

Poznaj, jak działa pompa ciepła ziemia-powietrze

pompa ciepła

Jak działa
pompa ciepła powietrze-woda?

Pompa wykorzystuje powietrze z zewnątrz, które dzięki czynnikowi chłodniczemu i sprężeniu wytwarza ciepło, które wykorzystujemy do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody w domu lub firmie.

pompa ciepła ogrzewanie wody

Z czego składa się
pompa ciepła?

Elementami składającymi się na pompę ciepła jest: sprężarka, skraplacz, zawór rozprężny i parownik. Urządzenie nie spełniałoby swojej roli bez czynnika. Czynnik chłodniczy to ciecz, która znajduje się wewnątrz układu pompy ciepła.
pompa ciepła ogrzewanie pomieszczeń

Sterowanie
pompą ciepła?

Możemy zarządzać temperaturą w pomieszczeniu domu dzięki sterownikowi oraz aplikacji. Pompa ciepła wpisuje się również w technologiczne rozwiązania inteligentnego domu. Możemy zatem sterować jej pracą poprzez smartfon.

Zamów bezpłatną wycenę

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

Jak wdrożymy pompę Ciepła?

Darmowy prąd i ogrzewanie jest w Twoim zasięgu

1

Audyt

Podczas bezpłatnej konsultacji nasz doradca przygotuje ofertę, a także wyceni instalację.

2

Umowa

Gdy wszystko jest już jasne i postanowione, możemy podpisać umowę.

3

Projekt

Projektujemy dopasowaną do Twoich potrzeb instalację fotowoltaiczną wraz z pompą ciepła.

4

Montaż

Nasz zespół profesjonalistów wykona montaż Twojej instalacji najszybciej jak to możliwe.

Dom zerokosztowy

Połączenie pompy z fotowoltaiką to rozwiązanie, które zapewnia wiele oszczędności, a przede wszystkim samowystarczalność. Przeprowadzony na wstępie audyt pozwala wskazać zapotrzebowanie domu na energię elektryczną, do tego wyniku dodawane jest zapotrzebowanie pompy i na tej podstawie wskazywana moc, którą powinna mieć montowana instalacja fotowoltaiczna.

Pompy ciepła Lublin

Zapraszamy do skorzystania z oferty, którą dysponujemy. Stawiamy na indywidualne rozwiązania, które spełnią oczekiwania, a przede wszystkim zapotrzebowanie na energię elektryczną inwestora. Nasza oferta to nie tylko pompy ciepła Lublin, ale kompleksowe instalacje fotowoltaiczne, które na życzenie mogą zawierać również magazyny energii, a nawet stacje ładujące do pojazdów elektrycznych. Dodatkowym udogodnieniem jest oferowana przez nas pomoc w uzyskaniu dotacji z programów rządowych na realizację tego typu inwestycji.

DOM
FIRMA
GOSPODARSTWO
Finansowanie
Wycena