logo grento instalacje fotowoltaiczne

zmniejsz o 90% rachunki za prąd

INFOLINIA +48 600 080 600

Bezpieczeństwo

energetyczne

na trudne czasy

5000

Na darmową energię ze słońca

Zamów wideo-rozmowę z naszym doradcą energetycznym. Przeanalizujemy i doradzimy jaka instalacja fotowoltaiczna sprawdzi się w Twoim domu.

Instalacja fotowoltaiczna
To najlepsza inwestycja
dla Twojego domu

Największą zaletą instalacji fotowoltaicznej jest fakt, że jest ona w stanie zwrócić się w 100% w krótkim czasie. Żadne inne rozwiązanie nie jest w stanie zwrócić się w pełnej kwocie a dodatkowo generować korzyści na kolejne lata. Panele słoneczne umożliwiają zmniejszenie rachunków za prąd o 90%. Zachęcający jest również fakt, że to rozwiązanie jest ekologiczne i ma pozytywny wpływ na jakość powietrza. Korzystając z energii słonecznej, można ograniczyć do minimum, a nawet do zera zużycie energii pochodzącej z elektrowni węglowych.

Z programem Mój Prąd możesz otrzymać 5000 zł
dofinansowania na instalację fotowoltaiczną.

instalacja fotowoltaiczna
instalacja fotowoltaiczna Lublin

Nadwyżka energii
przekazywana jest do sieci

W słoneczne dni instalacja fotowoltaiczna jest w stanie wytworzyć dużo więcej energii od faktycznego zapotrzebowania w domu lub firmie. W takiej sytuacji nadwyżki energii elektrycznej są oddawane do sieci elektroenergetycznej, by wykorzystać je podczas obniżonego poziomu produkcji.

Zużycie energii
pozyskanie energii z sieci

W krótsze dni, gdy produkcja energii  spada, można wykorzystać nadwyżkę oddaną wcześniej do sieci elektroenergetycznej. Za oddany 1 kWh energii elektrycznej można pobrać bezpłatnie 0,8 kWh. Elektrownia pobiera 20% energii  w ramach “prowizji” za przechowanie.

Produkcja prądu
przez panele fotowoltaiczne… to długofalowa korzyść

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata. W pierwszej fazie zachodzi całkowity zwrot kosztów w postaci pomniejszenia rachunków o około 90%. Drugi krok po zrównaniu budżetu to już czysta oszczędność. Cena prądu wzrasta z roku na rok, dzięki fotowoltaiczne możemy się przed tym w pełni ustrzec. Instalacja posiada wieloletnią gwarancję, a jej żywotność jest bardzo długa. Nie należy się obawiać kosztów związanych z naprawą i konserwacją, stosowane materiały są najwyższej jakości i bez komplikacji sprawdzają się przez wiele lat.

Obliczymy potrzebną moc na podstawie prognozy przyszłego zużycia

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online za pośrednictwem formularza a wykonamy kompletne obliczenia dotyczące zapotrzebowania na energię elektryczną w twoim domu. 

Umów się na rozmowę z naszym ekspertem

Wypełniając formularz i klikając "zamów wycenę" akceptujesz politykę prywatności serwisu Grento.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty.

dobierzemy zestaw i zbudujemy
kompletną instalację

Dysponujemy asortymentem
Kilkaunastu renomowanych marek

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy z asortymentu cenionych marek w kraju i za granicą. Zależy nam na tym, aby wykonana przez nas instalacja fotowoltaiczna, działa na pełnych obrotach i bez komplikacji przez wiele długich lat. Podstawą jest dla nas zadowolenie klienta, który ma darmową energię elektryczną bez problemów związanych ze sprzętem.

panele fotowoltaiczne

Profesjonalne
Panele fotowoltaiczne

inwertery do fotowoltaiki

Dedykowane
Inwertery do fotowoltaiki

Eksperci od instalacji
4 Doświadczone ekipy

Kilka kroków dzieli Cię od
własnej elektrowni słonecznej

Audyt i analiza

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci najważniejsze informacje i powiemy, czego potrzebujesz.

umowa do fotowoltaiki

Podpisanie umowy

Gdy omówimy szczegóły i znajdziemy wspólną drogę do celu, podpiszemy umowę. Na podstawie tego dokumentu zostaną wykonane prace.

kredyt na panele fotowoltaiczne

Akceptacja kredytu

Zapewniamy odpowiednią ilość czasu na spełnienie wszystkich formalności. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków, nie stanowi to dla nas problemu.

montaż instalacji fotowoltaicznej

Montaż instalacji

W zaplanowanym terminie zajmiemy się montażem instalacji. Prace trwają kilka dni, a po ich zakończeniu instalacja jest gotowa do użytku.

prąd z instalacji fotowoltaicznej

Produkcja prądu

Instalacja działa na pełnych obrotach i przez wiele kolejnych lat będzie produkowała prąd elektryczny. Energię można wykorzystać w każdym celu.