Z nami montaż paneli fotowoltaicznych jest łatwy i szybki do realizacji. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, to po prostu zadzwoń do nas, a my zajmiemy się wszystkim. Od instalacji fotowoltaicznej i darmowego prądu dzielą Cię tylko 4 kroki.

Przeprowadzimy Cię przez montaż instalacji fotowoltaicznej

    1. Audyt – jest to bezpłatna konsultacja, podczas której obliczamy zapotrzebowanie na energię elektryczną i na taj podstawie dobieramy podstawowe elementy instalacji i określamy zakres cenowy. Na tym etapie odpowiadamy na wszystkie pytania i udzielamy informacji ogólnych dotyczących inwestycji oraz dofinansowań, z których może skorzystać klient.
    2. Umowa – gdy wszystko jest już jasne i spełnia oczekiwania klienta, podpisujemy umowę, na podstawie której zostanie wykonany montaż instalacji fotowoltaicznej.
    3. Projekt – zanim przejdziemy do realizacji, zaprojektujemy instalację ze szczególnym uwzględnieniem zapotrzebowania na energię elektryczną.
    4. Montaż – dzięki wcześniejszym etapom, możemy szybko i sprawnie zainstalować Twoją instalację fotowoltaiczną! Montażyści przyjeżdżają w uzgodnionym wcześniej terminie i w ciągu około 1-2 dni realizują projekt.

Bardzo ważnym dla nas etapem jest radość, którą czerpią nasi klienci z oszczędności, które zapewnia profesjonalna fotowoltaika.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego wszystkich zainteresowanych panelami fotowoltaicznymi oraz oszczędnościami, które zapewniają tel. 600 080 600.

DOM
FIRMA
GOSPODARSTWO
Finansowanie
Wycena