logo grento instalacje fotowoltaiczne

zmniejsz o 90% rachunki za prąd

INFOLINIA +48 600 080 600

Instalacje fotowoltaiczne dla rolników

Zamów wideo-rozmowę z naszym doradcą energetycznym. Przeanalizujemy i doradzimy jaka instalacja fotowoltaiczna sprawdzi się w Twoim gospodarstwie rolnym.

Produkuj prąd na własne potrzeby
fotowoltaika dla rolników

Gospodarstwo rolne często ma duże zapotrzebowanie na prąd elektryczny, wszystko zależy od jego wielkości. Dzięki panelom słonecznym można zmniejszyć koszt prądu do minimum. Fotowoltaika dla rolników sprawdza się w 100%. Instalacja zwraca się w bardzo krótkim czasie, a w kolejnych latach generuje czyste korzyści. Odnawialne źródła energii to również korzyści dla środowiska. Ograniczając korzystanie z prądu wytworzonego przez elektrownie węglowe, wpływamy pozytywnie na stan powietrza w kraju.

Szukasz dofinansowania na instalację fotowoltaiczną dla gospodarstwa? Zadzwoń do nas i umów się na konsultację.

instalacje fotowoltaiczne dla rolników

tanie instalacje fotowoltaiczne dla rolników

Nadwyżka energii
przekazywana jest do sieci

W słoneczne dni instalacje fotowoltaiczne dla rolników są w stanie wytworzyć dużo więcej energii od faktycznego zapotrzebowania w gospodarstwie. W takiej sytuacji nadwyżki energii elektrycznej są oddawane do sieci elektroenergetycznej.

instalacja fotowoltaiczna

Zużycie energii
pozyskanie energii z sieci

W mniej słoneczne dni można wykorzystastać energię zmagazynowaną w sieci elektroenergetycznej. Za każdy 1 kWh energii można pobrać bezpłatnie 0,8 kWh. Elektrownia pobiera 20% energii  w ramach „prowizji” za przechowanie.

Jak pracują
panele fotowoltaiczne

Zadaniem paneli fotowoltaicznych jest przekształcenie energii słonecznej w energię elektryczną. Cały proces zachodzi w obrębie paneli, a następnie energia jest przekierowywana do instalacji i użytku codziennego. To świetne wykorzystanie potencjału promieni słonecznych, które docierają do nas każdego dnia. Oprócz kosztów instalacji, które z czasem się zwracają wytworzenie energii, jest zupełnie bezpłatne. To rozwiązanie zapewnia korzyści ekonomiczne i ekologiczne, gwarantuje zmniejszenie rachunków za prąd o 90%. Jednocześnie jest to sposób pozyskiwania energii energetycznej, który nie wpływa niekorzystnie na środowisko.

Obliczymy potrzebną moc na podstawie prognozy przyszłego zużycia

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online za pośrednictwem formularza. Wykonamy kompletne obliczenia dotyczące zapotrzebowania na energię elektryczną dla Twojego gospodarstwa. 

Umów się na rozmowę z naszym ekspertem

Wypełniając formularz i klikając "zamów wycenę" akceptujesz politykę prywatności serwisu Grento.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty.

dobierzemy zestaw i zbudujemy
kompletną instalację

Dysponujemy asortymentem
Kilkaunastu renomowanych marek

Współpracujemy z cenionymi markami w kraju i na świecie. Zależy nam na najwyższej jakości. Zapewniamy gwarancje na instalacje, które montujemy. Wiele lat doświadczenia i pracy na komponentach pozwoliło nam wybrać najlepsze, które oferujemy swoim klientom. Dzięki zróżnicowanej wielkości elementów jesteśmy w stanie stworzyć instalację szytą na miarę potrzeb.

panele fotowoltaiczne dla rolników

Profesjonalne
Panele fotowoltaiczne

instalacja dla rolników

Dedykowane
Inwertery do fotowoltaiki

Eksperci od instalacji
4 Doświadczone ekipy

Kilka kroków dzieli Cię od
własnej elektrowni słonecznej

Audyt i analiza

 Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci najważniejsze informacje i powiemy, czego potrzebujesz.

Podpisanie umowy

Gdy omówimy szczegóły i znajdziemy wspólną drogę do celu, podpiszemy umowę. Na podstawie tego dokumentu zostaną wykonane prace.

Akceptacja kredytu

Zapewniamy odpowiednią ilość czasu na spełnienie wszystkich formalności. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków nie stanowi to dla nas problemu.

Montaż instalacji

W zaplanowanym terminie zajmiemy się montażem instalacji. Prace trwają kilka dni, a po ich zakończeniu instalacja jest gotowa do użytku.

Produkcja prądu

Instalacja działa na pełnych obrotach i przez wiele kolejnych lat będzie produkowała prąd elektryczny. Energię można wykorzystać w każdym celu.